• Zapraszamy

  Zadzwoń lub napisz

  87 615 41 92 (do 94) info@sanatorium.com.pl

 • Uwaga!!

  Ze względu na położenie Ośrodka w strefie nadgranicznej zasięg mają rosyjskie sieci komórkowe.
  W celu uniknięcia włączenia się rosyjskiego operatora sieci Exel, Megafon lub Beenline i naliczenia wysokich opłat za połączenia prosimy o wyłączenie
  w telefonie komórkowym ROAMINGU lub przestawienie telefonu na ręczny wybór sieci.

  O Nas

  logo2

  KOMUNIKAT DLA PACJENTÓW!!!!!!!

  Leczenie uzdrowiskowe jest świadczeniem zdrowotnym udzielanym w warunkach stacjonarnych i całodobowych. Pacjent przebywający na leczeniu stacjonarnym całodobowym jest pacjentem przebywającym pod opieką świadczeniodawcy i to świadczeniodawca odpowiada za zapewnienie bezpieczeństwa kuracjuszy w trakcie turnusu leczniczego. W związku z powyższym w trakcie turnusu nie będą organizowane żadne wyjazdy turystyczne, imprezy kulturalne, spotkania towarzyskie itp.. Także oddalanie się kuracjuszy od Sanatorium Wital w godzinach wolnych od zabiegów nie jest możliwe bez wiedzy świadczeniodawcy oraz wskazania powodu i miejsca oddalenia.
  Przypadki takie będą stanowiły łamanie zasad przestrzegania niezbędnych środków ostrożności zalecanych przez Ministerstwo Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego w celu przeciwdziałania rozprzestrzeniania sie wirusa SARS-Cov2 wywołującego chorobę COVID-19.
  Koronawirus to realne i globalne zagrożenie, a pacjenci realizujący świadczenia uzdrowiskowe to pacjenci z grupy podwyższonego ryzyka i wysokiego ryzyka z racji wieku, chorób współistniejących, zmniejszonej odporności, charakterystycznych dla wieku senioralnego.

  O nas

  Zapraszamy do Sanatorium Uzdrowiskowego WITAL, położonego nad jeziorem Gołdap. Ośrodek znajduję się w najbliższym sąsiedztwie nowo powstałej dzielnicy uzdrowiskowej w skład, której wchodzą pijalnia wód mineralnych i leczniczych, grota solna oraz czwarte w Polsce tężnie solankowe. Otacza nas wokół piękna Puszcza Romincka. Panuje tu klimat nizinno-leśny o cechach średnobodźcowych. Dzięki izolacji terenu od północy i wschodu wysoką Suwalszczyzną oraz od południa i zachodu pasmem Gór Szeskich występuje tu duża stałość czynników pogodowych. Jako uzdrowisko klimatyczno – borowinowe bazujemy głównie na leczeniu borowinami, których ogromne złoża znajdują się w okolicy pobliskiej wsi Niedrzwica.

  Aktualne badania potwierdzają że nasze Sanatorium znajduje się w miejscu o najczystszym powietrzu w Polsce.

  ABC KURACJUSZA +
  Skip to content